Cam Banyo Lavaboları Avantajları

cam lavabolu banyo dolabı

cam lavabolu banyo dolabı

HER ZEVKE UYGUN HER ÖLÇÜDE BANYO LAVABOLARI

Banyo dekorasyonu kısa aralıklarla yapılan bir tadilat değildir. Bir ev sahibi belki 10 veya 15 yılda bir yapar banyo tadilatını. Bu nedenle yaparken çok iyi düşünmek kısa sürede demode olacak ürünler tercih etmemek gerekir. Cam lavabo modelleri modern görünümü ve rengarenk yapıları ile banyo tasarımına bambaşka bir görünüm katmaktadır.

CAm evyeler Zengin renk seçenekleriyle en eski duvar seramiklerden en yeni model altın renkli karolara kadar tamamıyla uyumlu renklerde işinizi kolaylaştırıyor.
Farklı renk seçenekleri size banyo dolabınızın ve banyoya döşenecek seramiklerin rengine uygun banyo lavaboları sahibi olmanıza imkan tanır. Seramik lavabolarda sadece siyah kırmızı ve beyaz lavabolar kulanılabilirken cam lavabolarda bu renk sayısı 20 farklı renkten fazladır.
Esnek tasarım imkanı parlak canlı renkelre sahip olması dışında cam lavabolar sizin esnek tasarımlarda bulunmanıza olanak sağlar.Diğer banyo lavaboları belli ölçülerde olduğu içi banyo dolabınızın derinliğini siz değil belli ölçülere göre seçebilirsiniz.Bu genlikle 55cm 65cm 80cm 100cm 120cm ölçülerindedir. İki duvar arası banyo dolabı yapılamaz .camlavabolar ise her ölçüde üretilebilir ister 88cm ister 145cm lavabo ihtiyacınıza göre üretilir. Özel şekillerde imal edilebildiği gibi özel tasarımlarda cam banyo lavabolarda bambaşka banyo dolaplarına eşlik eder.Cam lavabo fiyatları başka banyo lavabolarına göre biraz yüksekte olsa bu avantajları ile en çok tercih edilen lavabolardır.

Cam Banyo Lavaboları Avantajları

  • Her renkte imal edilebilir.
  • Hijyenik ve anti bakterieldir.
  • Parlak ve temiz pürüzsüz yüzeylidir.
  • Kavisli, oval, bombeli şekillerde üretilebilir.
  • Revolution Slider is included for product marketing
  • Tons of shortcodes for quick and easy add-ons
  • Fully backed by our dedicated support team

 

Back to top