Cam Lavabo Sevkiyatı

cam lavabo kargo

CAM LAVABO SEVKİYATI

Lavabo siparişleriniz ister istanbul ili içinde ister başka bir ilde olsun adresinize kadar ücretsiz olrak size ulaştırıyoruz. Örneğin Şanlıurfa dan gelen siparişinizi ödemesini yapılmasından itibaren cam lavabo sevkiyatı ücretsiz yapılıyor. Eğer kargoda veya istanbul içinde firma araçlarıızla taşınması sırasında herhangi bir zarar görürse firmamız tarafından gerekirse ürün yeniden üretilip sevk edilir.
Ürünlerimiz hemen hemen her gün şehir dışı cam lavabo sevkiyatı sırasında herhangi bir zarar görmemekte. Çünkü cam lavabolar karton koli dışında taşıma sırasında zarar görmemesi için straforla destekli koli ile gönderilmekte.

Cam lavabo siparişlerinizden bazıları diğer ürünlere göre daha geç sev edilmekte. Bu ürünler;
1-Özel tasarım cam lavabolar yani ölçüleri 80×52 gibi basit ölçüde olmayan ürünlerdir. Herhangi bir girintisi oval bölümü olan cam lavabo modelleri üretimi daha uzun sürmektedir. Bazı özel tasarım lavaboları kağıda çizerek veya şekil çizim mail/ faks ile ulaştırılamaz özelliktedir. Bu çeşit lavabolar karton ile kalıp çizeren bize gönderilmesi gerebilir nitelikte olanlar ancak bize kalıp ulaştıktan sonra üretilebilmekte.

çift lavabo

çift lavabo

2- Büyük cam lavabolar; 130cm den daha büyük cam lavabolar daha uzun sürede üretilip sevk edilmekte. Bu lavaboların üretimi daha fazla zaman almakta. Çift lavabo yani çift evyeli lavabolar yine diğer cam lavabo üretimine göre fazla zaman almaktadır.

CAM LAVABO SİPARİŞ ŞEKLİ: Eğer banyo dolabınız için ihtiyaç duyduğunuz cam lavabo basit ölçüde ise Uzunluk 100cm  Derinlik 52cm gibi sipariş verebilirsiniz.  Bu siparişleriniz whatsapp, mail veya faks ile bize ulaştırılabilir. Siparişiniz ve ön ödemenizden itibaren üretime başlanır.
Özel ölçüde bir lavabo ise ölçü çizimi yapıp bize yazılı olarak ulaştırınız. Bir şekil çizmek eğer doğru lavabo ölçüsü için yetersiz kalacaksa biz kargo ile veya şubelerimize elde lavabo kalıbınız bir kartona veya büyük kağıda çizerek ulaştırınız.

 

 

LAVABO TESLİM ALIRKEN DİKKAT EDİNİZ

 • Cam lavabo montajını mutlaka profesyonel tesisatçıya yaptırınız
 • Musluğu elle sıkınız çok fazla aletle sıkarak yapılan montajda lavabo zarar görebilir.
 • Lavabo temizliğini sıvı jel veya sirkeli su ile yapınız
 • Ölçü verirken lavabonun uzunluk ve derinliğinin 2şer cm fazla olacağını unutmayızınız
 • Cam lavabo nakliyesi sırasında karton veya balonlu naylonla yapınız
 • Cam lavabo renklerinin sayfamızda ışık ayarından dolayı biraz farklı olabileceğini unutmayın.

 

 

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

 • Lüks bir banyo tasarımı için kullandık. Daha iyisi olamazdı yepyeni ve güzel bir banyo dolabı olduGüneş Mobilya / İstanbul
 • Ölçülere özel lavaboya ihtiyacım olduğu için cam lavaboyu tercih ettim. 10 gün sonra geldi . Altın renkli mükemmel olduMetin yılmaz / Erzurum

SON HABERLER

 • mavi-cam-lavabo

  Cam lavabo modelleri ve ölçü alımı

  Şubat 8, 2023 / 0 Comments

  Cam lavabo modelleri ve ölçü alımı hakkında yazdığımız bu yazıyı okumanız hem kendi lavabonuzu sipari [...]

 • Cam Lavabo sipariş etmeden neler bilinmeli

  Aralık 10, 2022 / 0 Comments

  cam lavabo sipariş Cam lavabo sipariş etmeden veya cam lavabolu banyo dolabı tasarlamadan önce bilinmesi ge [...]

 • altın renkli banyo tezgahi

  CAM TEZGAH SAĞLIKLIDIR

  Ocak 14, 2020 / 0 Comments

  SAĞLIKLI BANYOLAR İÇİN CAM TEZGAH Cam tezgah mermer veya granit banyo tezgahlara göre daha sağlıklıdır. B [...]

 • Cam Lavabolu Banyo Dolabı

  Eylül 11, 2014 / 0 Comments

    Camlı parlak renklerle farklı bir cam lavabolu banyo dolabı tasarımına ne dersiniz? farklı olma cesa [...]

CAM LAVABO İADE

Cam lavabolar kargoda zarar görmüş ise veya yanlış imalat söz konusu ise geri iade edebilirsiniz. Lavabolar size ulaştığında kontol ediniz. Eğer bir problem varsa İade için tutanak tutturunuz. Daha sonradan çizik veya çatlak gibi şikayetlerle iade etmek istediğinizde ürünün ne zaman zarar gördüğü belli olamaz. Bu durum kolay karşılaşılan bir durum değil. Ancak müşterilerimizin  bilgili olması olası maduriyetleri engellemek amacıyla bilgi veriyoruz.

beyaz cam lavabo

beyaz cam lavabo

Montajı yapılmış ürünler iade alınmaz. Bu ürünlerin silikonlu veya silikonsuz olması önemli değildir. Bir renk veya çizik hatası bile olsa montajı yapılan lavabolar iade alınmaz.

CAM LAVABO SİPARİŞ ŞEKLİ: Eğer banyo dolabınız için ihtiyaç duyduğunuz cam lavabo basit ölçüde ise Uzunluk 100cm  Derinlik 52cm gibi sapariş verebilirsiniz.  Bu siparişleriniz whatsapp, mail veya faks ile bize ulaştırılabilir. Siparişiniz ve ön ödemenizden itibaren üretime başlanır.
Özel ölçüde bir lavabo ise ölçü çizimi yapıp bize yazılı olarak ulaştırınız. Bir şekil çizmek eğer doğru lavabo ölçüsü için yetersiz kalacaksa biz kargo ile veya şubelerimize elde lavabo kalıbınız bir kartona veya büyük kağıda çizerek ulaştırınız.

Back to top