Blog

Latest Industry News

Cam Lavabolu Banyo Dolabı

 

Camlı parlak renklerle farklı bir cam lavabolu banyo dolabı tasarımına ne dersiniz?

farklı olma cesaretin var mı?

Cam lavabolarla alışılagelmiş klasik lavabo ve banyo tasarımlarının dışına çıkın. Rengarenk banyo lavaboları ile uyumlu banyo dolapları tasarlatın. Belki parlak seramik renklerle cam lavabolar arasında renk uyumunu veya zıtlıklardan faydalanarak diğer lavabolarda sağlayamadığınız yeni tasarımlar bulun.

cam lavabolu banyo dolabı

cam lavabolu banyo dolabı

Bu lavabolarda renk seçeneğiniz zengin. Düz sade beyaz seramik lavabolarda birini tercih etmek zorunda değildiniz. Parlak canlı renkli banyo lavaboları tam istediğiniz renklerde istediğiniz formlarda. Cam lavabo modelleri içinde ise hangi lavabo rengini tercih edeceğiniz ise tamamen banyonuzda diğer kullacağınız ürünlerle ilgili. Bu ürünler banyo dolabınız, duvar karoları ve yer seramikleri ile duşakabin gibi ürünlerdir.

Sizlerde banyo tasarımınızda cesur değişiklikler yaparak yepyneni tasarıda cam lavabolu banyo dolabı modelleriyle tanışmak isterseniz bizi aramanız yeterli

Neden Cam Lavabo?

Cam lavabolar diğer banyo lavabolarında farklı olarak gözeneksiz bir lavabo türdür. Gözeneksiz yapısı cam lavaboların hem temizliği kolay evyeler olmasını sağlar. Hem de gözeneksiz banyo lavabosu bakteri barındırmayan yapıda olmalarını sağlar.

Ev dekorasyonunda ve buna bağlı olarak banyo dekorasyonu alanında farklı tasarımlar arayanlar için mükemmel bir tercihtir. Uzun ömürlü renk değiştirmeyen yapısı pırıl pırıl renkleri ile en kolay kabul gören dekorasyon ürünüdür. Kolay kolay her evde rastlayamayacağınız kadar yeni bir ürün olması ve kalitesiyle kendini kabul ettirmiş yapısıyla her banyoda bulumayı hak etmektedir.

Farklı olmak ve seçkin bir ürüne sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olan lavabolar cam lavabolardır. Gerçekten müthiş bir izlenim sağlamak isterseniz cam lavabo sizin için güzel bir tercihtir.

Cam lavabolarda imalatı yapılacak ve kullanacağınız banyo dolabının alt dolap derinliği ile istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 48cm ile 55cm arasında banyonuzun genişliğine göre dolap derinliğini ayarlayabilirsiniz. Geniş alt dolaplar fazla aşırıya kaçılmadıkca daha fazla depolama alanı sağlar size. Çok derin olması sizin lavabodan uzak kalmanıza ve üst aynalı dolaba ulaşmanıza engel olacaktır. Bu nedenle banyo dolabınızın üst modülü sadece ayna değilse bir depolama alanı yani dolap bulunduruyorsa alt modülün derinliğinde aşırıya kaçılmamalı . 55cm yeterli derinlikte bir alt dolaba sahip olmanız demektir.

Back to top