Cam Lavabo sipariş etmeden neler bilinmeli"/>

Cam Lavabo sipariş etmeden neler bilinmeli

cam lavabo sipariş

cam lavabo sipariş

Cam lavabo sipariş etmeden veya cam lavabolu banyo dolabı tasarlamadan önce bilinmesi gerekenleri öğrenmelisiniz. Bu bir tasarımcı mimar  veya kullanıcı olarak sizi herşeyi baştan planlamaktan kurtarır. Aynı zaman da tasarım alternatifleri hakkında bilgi sahibi yapacaktır.

Cam lavabolar en az 46cm derinliğe sahip olabilir. Ancak 46cm ile 50cm aralığında cam lavabonuzun evyesi arkasındaki musluk deliği tam arkada olamaz. Yan lavabonun biraz sağında veya biraz solunda olması gerekir.

Cam lavaboların kalınlığı 15mm dir. Diğer bir deyişle bir buçuk santimdir. Lavaboların kenarlarına konulan süpürgelikler ise aynı renkte ve 10mm (1cm) dir. Süpünrgelikler lavaboların duvara gelen alanları için kullanılır. Lavabo arkası yani duvara gelen alan için daima süpürgelik hazırlanır. Ancak sağ veya sol taraf duvara geliyorsa bu alan için sipariş sırasında süpürgelik istediğinizi belirtmelisiniz ki lavabonuz eksiksiz size ulaşsın. Cam Lavabo sipariş etmeden neler bilinmeli bölümündeki bu yazımız yine siz müşterilerimizden gelecek sorulara göre zenginleşecektir.

 

Leke tutmayan normal cama göre daha zor çizilen ürünlerdir.Ancak cif gibi taneciklerle aşındırarak temizleyen temizleyiciler lavabonuza zarar verebilir. Temizlikle iligli cam lavabo tezgah temizliği bölümünü okuyunuz

Cam lavabo renkleri size rengaren banyo dolapları ve banyo dolabı tasarımlarınıza imkan sağlar

Cam lavabolarda kaç adet musluk deliği olacağı, ve nereye musluk deliği açılacağı isteiğinize bağlıdır. Eğer özel bir istenk notu iletilmezse lavabo tam arka ortasına musluk deliği bir adet olarak açılır. Berber ve işyerlerinde birden fazla musluk deliği veya sabunluk deliği ihitiyaca göre açılabilir.

Back to top