Cam Lavabolar Yardım

Cam lavabolar hakkında sıkça sorulan sorular

Banyo dolapları için kullanılan cam lavabolarımız bir adet için de istanbul şehir içi veya şehir dışından sipariş alıyoruz. Cam lavabolar yardım konusunda müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

İstanbul içindeki şubelerimizden sipariş verebilirsiniz. Şube adreslerimize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Verdiğiniz siparişleri şubelerimizden teslim alabilirsiniz.Ancak firmamızın ücretsiz olarak adresinize teslim etmesini de talep edebilirsiniz.
Firmamızın sevk programına göre siparişiniz ücretsiz olarak size ücretsiz teslim edilecektir.

İstanbul dışından vereceğiniz tüm siparişler ücretsiz olarak adresinize teslim edilecektir. Hem istanbul içindeki hem istanbul dışındaki müşterilerimizin siparişleri adreslerine ücretsiz olarak ulaştırılır.

Ürünlerimiz yıllardır şehir dışına sevk etmekteyiz. Karton kolide ve straforlu sevk edilen ürünlerimiz herhangi bir zarar görmemektedir. Ürünlerin dört tarafı straforlu şekilde gönderilmekte.

Eğer zarar gören veya kırılan cam lavabo olursa kargo firmasına teslim alırken tutanak tutturursanız cam lavabolar ücretsiz olarak size tekrar gönderilecektir. Ancak belirttiğimiz gibi kırılma olayı hemen hemen hiç yaşanmamamktadır.

Cam lavabonuzun ölçülere  ve özelliklere özel sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek şeklide imal ediliyor. Bu nedenle eğer musluğunuz duvardan ise musluk deliği olmayan bir lavabo çift batarya deliğine ihtiyacınız varsa çift batarya delikli lavabonuzu size özel imal ediyoruz.

Cam lavaboları Türkiyenin neresinde olursanız olun ücretsiz ulaştırıyoruz.Ancak montaj hizmetini mobilyacınız veya kolay bir şekilde siz yapabilirsiniz.

Cam lavabo ölçü alımı ve cam lavabo montajı yazımızı okuyabilirsiniz. Buradan edineceğiniz bilgilerle kendi lavabonuzun ölçüsüne göre sipariş verebilir ve siparişiniz size ulaştığında kolay bir şekilde montajını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Lavabo evyeleri elips, dikdörtgen veya yuvarlak şeklide olabilir. En fazla tercih edilen lavabo evyesi kalıbı elips cam lavabo kalıbıdır.

Çift evyeli cam banyo lavaboları istenilen ölçülerde üretilebilir. En fazla 280cm ye kadar cam tezgah büyütülebilir. Ancak çift evyeli cam banyo lavabo fiyatları çift lavabolu olduğundan maliyet açısından fark etmektedir.

Hem musluk hem de sifon ölçüleri standart olup her alacağınız sifon ve lavabo musluğu kolay şekilde montaj yapılabilir.
Cam lavabo renkleri istediğiniz her renkte imal edilebilir. Ancak şeffaf cam lavaboları fazla tavsiye etmiyoruz. Çünkü şeffaf olduğundan lavabo altındaki mobilyanın içi yukarıdan gözükeceği için fazla tercih edilmemekte. Bu nedenle kararsız kaldığınız durumlarda beyaz cam lavaboları tavsiye ediyoruz. Beyaz cam lavabo her ürünler uyum sağlayabilir.
Back to top