Tam Oval Cam Tezgahlar

Modern cam lavabo tezgahı modeli. Tam oval cam tezgahlar daha çok geniş banyolarda tercih edilen modern çizgilerde banyo cam lavabolarıdır.

Özel tasarım cam lavabolar

Özel tasarım cam lavabolar
Özel tasarım cam lavabolar standart şekillere ve kalıpları bulunmayan müşterinin banyo dolabı tasarımına uygun olarak kalıp gönderilemsi durumunda  üretilen cam lavabo çeşitidir. Bu tür cam lavabo siparişi için mutlaka kalıp veya detaylı ölçülerin tasarımıza ulaştırılması gerekir. Cam lavaboların diğer lavabo türlerinden en büyük farklılığı özel tsarımlara uygun olmasıdır. Farklı banyo dolabı tasarımlarınıza en iyi cevap verebilecek banyo lavabosu cam lavabolardır. Cam lavabo zengin  renkleri ve özel şekilleri ile dekorasyonlarınızda sizlere yeni ufuklar açmakta.

Berber Lavabosu

cam Berber Lavabosu
dikdortgen cam lavabolar
Cam lavabo önündeki içe kavisli alan kolay bir şekilde lavaboya yaklaşmayı sağladığı için daha çok berber lavabosu olarak anılır. Berber lavaboları da kalıba göre veya standart ölçülerde imal edilebilir. Cam lavabo berber tazgahı olarak modern görünümlü cam tezgahlar kolay temizlenebilen leke tutmayan özellikleri ile tercih edilen cam lavabolardır. İstenilen hemen hemen her renkte üretilebilir olmaları berber dekorasyonlarında tasarım ve renk kombinasyonları kolay sağlandığı için tercih edilmekte.
    Back to top